Програма кандидата у депутати до Верховної Ради

по 218 виборчому округу

Яригіна Сергія Валентиновича

 

Головною метою моєї діяльності у Раді є — створення умов для широкого впровадження самоврядування, забезпечення рівних можливостей для отримання знань, докорінної зміни системи медичного забезпечення, підвищення рівня соціальних гарантій з боку держави, гарантування відкритості та прозорості усіх владних інституцій та створення реального механізму впливу громадян на владу. Саме це призведе до реального покращення нашого життя.

Свою роботу у Верховній раді зосереджу на наступному:

 

Самоврядування

- спрощення механізмів організації самоврядних структур;

- передача всіх повноважень на місця. Саме це забезпечить широку автономію структур самоврядування;

- розроблення законів, які дозволять створити повноважну муніципальну міліцію та місцеві судові органи на рівні територіальної громади.

- створення механізмів реальної протидії можливості рейдерства по відношенню до самоврядних структур;

- унеможливлення на законодавчому рівні монополізації ринку послуг населенню.

Ці дії дозволять створити умови, при яких ми повністю контролюємо владу. Також це дозволить нам самим обирати у яких умовах ми живемо, на що витрачати гроші, які ми сплачуємо за житло. Наприклад, встановлення автономних будинкових систем опалення та підігріву води дозволить повністю контролювати послуги, які ми споживаємо та знизити їх вартість та підвищити комфортність нашого життя.

 

Рівні можливості в освіті

- створення системи освітніх сертифікатів. Завдяки освітньому сертифікату кожній дитині держава при народженні гарантує можливість отримання якісної освіти незалежно від статків батьків;

- гарантування широкої автономії навчальних закладів. Кожен навчальний заклад повинен мати можливість самостійно вирішувати як йому працювати, а не знаходитись під тиском Міністерства освіти. Це призведе до підвищення якості освіти та розширення спектру освітніх послуг.

- розвиток та забезпечення можливостей альтернативної освіти. Це дозволить батькам обирати таку форму навчання для дитини, яка їй найбільш підходить.

- відновлення та розвиток системи позашкільної освіти.

Наші діти - це найдорожче, що в нас є. Створення умов, у яких кожна дитина зможе розкрити та розвинути свої таланти, вважаю одним із основних напрямків своєї діяльності у Раді.

 

Вільний доступ до інформації та дотримання наших прав

- повна прозорість та відкритість усіх гілок влади;

- створення реальних умов для впливу громадян на владу. Влада повинна стати нашим інструментом та працювати на наше благо. Це унеможливить корупційні діяння чиновників, та гарантуватиме наше право на управління державою;

- підвищення рівня надання гарантованих медичних послуг;

- докорінна зміна системи соціальних гарантій. Кожен з нас заплативши податки, повинен отримувати достатній та гарантований соціальний рівень життя від держави. Це і рівень мінімальної заробітної плати, і рівень мінімальної пенсії та багато всього іншого. Ми повинні бути впевнені у тому, що у разі потреби ми можемо розраховувати на достатню та справедливу підтримку держави;

- зміна принципів функціонування податкової системи, перетворення її із каральної системи на помічника. Зменшення кількості податків та їх сукупного розміру. Спрощення системи оподаткування.

Гарантування наших прав державою та чітке дотримання цих гарантій унеможливлює повторення ситуації, яка призвела до Майдану Гідності. Ми повинні мати можливість повністю контролювати всі дії влади та ефективно протидіяти проявам корупції на початкових етапах її виникнення. Держава повинна працювати на нас, а не паразитувати завдяки нашій праці.

 

Окрім того я зобов'язуюсь:

- на своєму виборчому окрузі всіляко сприяти вирішенню проблем які існують;

- докладати максимум зусиль для покращення умов життя мешканців округу;

- бути відкритим для мешканців округу — регулярно вести прийоми громадян та дослухатися до їх думок;

- регулярно звітувати про свою діяльність;

- сприяти розвитку цивілізованого підприємництва на теренах округу з метою збільшення кількості робочих місць;

 

Це все можливо зробити тільки разом. Щиро сподіваюсь на Вашу підтримку.