Програма кандидата у депутати до Верховної Ради

по 218 виборчому округу

Яригіна Сергія Валентиновича

 

Головною метою моєї діяльності у Раді є — створення умов для широкого впровадження самоврядування, забезпечення рівних можливостей для отримання знань, докорінної зміни системи медичного забезпечення, підвищення рівня соціальних гарантій з боку держави, гарантування відкритості та прозорості усіх владних інституцій та створення реального механізму впливу громадян на владу. Саме це призведе до реального покращення нашого життя.

Сергій Яригін

Якби мені чотири роки тому сказали, що я буду займатися політикою, то я б тільки усміхнувся. Але взимку 2010 року все змінилося - переміг Янукович. Його перемога для мене була шоком. Я не міг повірити, що після Помаранчевої Революції таке може статися. Але саме у цей час я зробив вибір - якщо не я, то хто. Саме з цього моменту і почалася праця у політиці. Праця, метою якої була розбудова громадянського суспільства, такого суспільства, у якому Людина є найголовнішою цінністю. В цей час була створена моя перша громадська організація - Українське Піратське Співтовариство.

Моя програма.

Зазвичай у своїй програмі кандидат у депутати до Верховної ради обіцяє все для всіх. Я не буду цього робити. Я обіцяю докласти максимум зусиль для створення умов, при яких не тільки мешканці округу, де я обираюсь, а й усі українці зможуть скористатися результатами моєї праці у Раді. Я зосереджу свої зусилля на місцевому самоврядуванні, відкритому доступі до будь-якої інформації та забезпеченні рівних можливостей у навчанні. Хочу пояснити, чому саме ці три напрямки я вважаю найважливішими.

Біографія

Як завжди, біографія починається з народження. Будемо притримуватися цієї традиції. Народився я 29 жовтня 1966 року у місті Києві. До семи років мешкав у центрі Києва на вулиці Енгельса (зараз Лютеранська). В 1973 році моя сім'я переїхала на Мінський масив, де я зараз і проживаю. Одружений, виховую доньку п'ятнадцяти років. Під судом і слідством не знаходився, до кримінальної відповідальності не притягався. Навчався у Київському технікумі радіоелектроніки за спеціальністю "Радіолокаційні пристрої" та у Київському Інституті інженерів цивільної авіації  - за спеціальністю "Бортове радіоелектронне обладнання". Ще навчаючись в інституті, почав працювати. У 1987 році вперше влаштувався на роботу до Головного інформаційно-обчислювального центру Річфлоту України, перша посада -  інженер-програміст у відділі системного супроводу. Відтоді все моє життя тісно пов'язане з інформаційними технологіями. З 2005 року займався підприємницькою діяльністю.

Дочірні категорії