Як не дивно це звучить, але я йду робити наше життя кращим! 

Не забувайте - мер Притула, партія Голос, депутат Яригін Сергій. :)

Принципи роботи в Київраді
Відкритість - кожен може звернутися до мене з будь-яким питанням. Все просто - я тут живу.
Прозорість - кожен може побачити чим займається депутат і його команда. По-перше, я тут живу. По-друге, вся поточна діяльність буде висвітлена на моїй сторінці та сайті, в ефірах Студія Толока і на персональній сторінці порталу Київради.

Чим буду займатися
Звісно, що буду займатися вирішенням поточних проблем Оболонського району, Мінського, Яскравого та Бережанського масивів, Пущі Водиці, бо я тут живу. Це і робота комунальних служб і ремонти будинків, і доведення до ладу доріг у наших подвір'ях, і багато інших проблем навколо нас. Я буду вашим справжнім представником в Київраді, бо я тут живу!


Самоврядування
Допомога мешканцям у створенні самоврядних структур і в їх роботі. Це осередки самоврядування населення, будинкові, квартальні та вуличні комітети, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків і звичайні ініціативні групи мешканців. Я буду вашим голосом в Київраді, бо я тут живу.
Але основним моїм завданням є зміна роботи владних структур таким чином, що мешканець звернувшись до будь-якої служби, отримав послугу високої якості і при цьому відчував себе гідно, а не з позиції того, хто просить.


Культура
Вже два роки працює відкрита та вільна телевізійна студія Толока, в яку може прийти кожен і поділитися своєю творчістю зі всім світом. Створення відкритих студій для дітей і дорослих в кожному мікрорайоні я буду просувати в Київраді. Ми варті того, щоб про нас знав весь світ!
Але це лише частинка роботи. Збільшення кількості та забезпечення на належному рівні ефективної роботи музичних шкіл, гуртків, спортивних секцій — саме це і є моїм важливим завданням в Київраді.


Освіта
Сьогодні школи переповнені, а житлові комплекси продовжують будуватися без належної інфраструктури. Створення правил, при яких забудовник спочатку створює належну інфраструктуру, а лише потім починає будувати житло є реальним шляхом для вирішення цієї проблеми. Ще однієї можливістю вирішення проблеми є фінансова самостійність наших закладів освіти. Сьогодні держава виділяє кошти на освітню субвенцію і раціональне використання цих грошей безпосередньо школами дозволить покращити якість освіти.

Звісно, робота депутата повинна направлятися тими людьми, які його обрали і тому ми разом будемо працювати в Київраді. Це не фантастика. Саме разом ми зможемо змінити наше життя на краще. Разом ми зможемо все, бо ми тут живемо!