Нарешті формалізував ідею, яка вже деякий час не дає спокою — синхронно провести у країнах Європи акцію, спрямовану на висвітлення небезпеки з боку росії для звичайних громадян різних країн.

Акція проста — в один день вийти під посольства росії з плакатами, які засуджують агресію росії проти України, та з плакатами, які продемонструють агресивні дії росії (як правонаступника СССР)  по відношенню до європейських країн (Фінляндія, Польща, Чехословаччина Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Естонія і т.д.). А на другий день вийти під законодавчі органи у різних країнах з вимогами активних дій по відношенню до росії . На мій погляд, це примусить звичайних мешканців країн замислитися над тим, що події, які відбуваються в Україні, це не так далеко, як здається на перший погляд, що росія активно та постійно проводить агресивну політику на протязі останнього сторіччя і що завтра це може мати суттєвий вплив на якість їхнього життя. Також впевнений, що є можливість враховуючи місцеві історичні факти набрати для кожної країни яскраві приклади агресивної політики росії на протязі тривалого часу.
Якщо зробити основні матеріали у єдиному стилі для всіх країн та використати місцеві приклади, то вийде дуже яскрава картинка для ЗМІ. Це дозволить широко висвітлити акцію у світових ЗМІ (розумію, що це не просто і потрібно буде докласти зусиль).
Є ще один нюанс, який дозволить привернути увагу до заходу — залучення притомної частини російської діаспори. Українці та росіяни разом проти політики путіна та кремля. Важливо що основну роль при підготовці та проведенні заходу буде відігравати українська діаспора.
Час проведення акції — кінець вересня, початок жовтня. До цього часу ми встигнемо спокійно все підготувати.
В останні дні листопаду можна спробувати провести підсумкову конференцію у Києві. Це саме той час, коли буде вшанування жертв Голодомору. Але це наступний крок і його потрібно окремо обговорювати.
Буду радий почути думку спільноти з приводу запропонованої акції.