Нарешті сьогодні визначилися з приміщенням під телевізійну студію Оболонського району. Розпочали документальне оформлення передачі в оренду.
Основним напрямком діяльності студії буде надання майданчика :
—  громадським організаціям для того, щоб вони мали можливість донести свою позицію мешканцям;
— державним структурам для висвітлення своєї діяльності та звіту перед громадою;
— проведення діалогів між представниками громадськості та державними структурами району для обговорення актуальних проблем;
— дітям району для роботи гуртка юного кореспондента та літературного гуртка.

Ідея створення районної телевізійної студії почала втілюватися у життя у квітні місяці. За цей час було досягнуто ряд домовленостей з організаціями по наданню допомоги при облаштуванні приміщення, забезпечення необхідним обладнанням та комунікаціями, меблями, проведенням ремонту. Ми зробили тестовий стенд, на якому відпрацювали технічну частину процесу мовлення і впевнились у тому, що можливо “на коленке” створити весь комплекс телевізійної студії та вийти в ефір.
Враховуючи те, що 85 відсотків оболонців мають доступ до інтернету на високій швидкості, то ми впевнені у тому, що на початку буде достатньо тільки інтернет-мовлення.
Для того, щоб створити дійсно цікавий та якісний продукт потрібно ще багато чого зробити. Все що було зроблено, робилося виключно силами ентузіастів Об'єднання Толока. Звісно, ми скористалися допомогою нашого депутата Володимира Ар'єва та Оболонської РДА.

Запрошую всіх, хто бажає долучатися до створення місцевої телевізійної студії. Будемо раді кожному!